O nas

Agencja Internetowa “Reklamy w Internecie”

Reklamy w internecie

Agencja Internetowa

Reklamy w Internecie jest firmą specjalizującą się w marketingu internetowym. Od początku swojej działalności zajmuje się w promocją firm i start-upów w internecie. Zdobyte doświadczenie w branży IT, oraz wiedza zdobyta ze współpracą z najbardziej wymagającymi klientami pozwoliły stworzyć jedną z najlepszych ofert na rynku dla małych i średnich firm, którą w dalszym ciągu rozwijamy.

Naszym atutem jest przede wszystkim wykorzystanie najnowszych rozwiązań i technik w marketingu internetowym, oraz wiedza poparta doświadczeniem w dziedzinie IT.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując najlepsze rozwiązania do jego firmy. Dzięki temu uzyskujemy wysokie efekty i zadowolenie klientów.

es enterprises firma

Korzyści ze współpracy z nami

Dowiedz się jakie korzyści wiążą się z współpracą z nami.

Przejrzyste zasady

Oferujemy współprace na przejrzystych zasadach. Jesteśmy uczciwą firmą, która stawia na dobre relacje ze wszystkimi klientami. Liczymy na to że w przyszłości przełoży się to na satysfakcje klientów, którzy będą polecać nas znajomym.

Indywidualne podejście

Nasi klienci działają w różnych branżach, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy się do każdego projektu analizując rynek i konkurencje, a także analizując słowa kluczowe, które będą przynosiły najlepsze efekty.

Szybka i prosta współpraca

Zależy nam na czasie i efektach, dlatego staramy się przygotować jak najwięcej rzeczy z naszej strony, a klientom przedstawić gotowe rezultaty. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na swojej działalności.

Wysokie standardy

Rzetelnie i systematycznie realizujemy wszystkie projekty, dzięki temu zajmują wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Jak działamy

01

Plan

Na początek współpracy z nami zbieramy informacje o firmie. Następnie zbieramy informacje o rynku i konkurencji oraz analizujemy najlepsze słowa kluczowe.

02

Wykonanie

Realizujemy cały pakiet dla Firm, czyli: stronę www, projekt logo, wizytówkę Google, stronę na Facebooku. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie zbudujemy atrakcyjną identyfikację wizualną firmy oraz stworzymy kanały promocji, które poprawią widoczność firmy w internecie.

03

Szkolenie

Po skończonej realizacji usługi wysyłamy wszystkie dane dostępowe do strony internetowej oraz ustawiamy klientów jako administratorów i właścicieli dla strony na Facebooku oraz wizytówki w Google. Następnie wyślemy instrukcje do obsługi strony www oraz na życzenie klienta przeprowadzimy niezbędne szkolenia.

Dowiedz się jak przyciągnąć więcej klientów.
Napisz do nas