Kurs podstawowy

W tym kursie pokażemy Ci wszystkie niezbędne informacje do uzupełnienia treści na stronie www. Nauczysz się jak dodać tekst lub zdjęcie, stworzyć przycisk i przekierowanie do niego oraz jak zmienić tło twojej strony internetowej.

Tekst

Zmiana lub dodawanie tekstu to jedno z najprostszych czynności w edycji treści na stronie internetowej. Aby zmienić tekst wystarczy kilka kroków.

Zaloguj się do Kokpitu. Po zalogowaniu się do kokpitu na Twojej stronie, musisz przejść do konkretnej strony którą chcesz edytować. Następnie kliknij na samej górze Turn on builder„, aby przejść do edytora na żywo. Teraz nakieruj kursor na wybrany tekst, powinien podświetlić się na niebiesko. W prawym górnym rogu wejdź w „edit” z ikoną ołówka.

Na tym etapie możesz edytować tekst podobnie jak w popularnych edytorach tekstu. Po zakończonej edycji naciśnij „Save„, aby zachować zmiany. Jeżeli wprowadziłeś wszystkie zmiany na stronie, kliknij w prawym górnym rogu „Save„, a następnie  X. W przypadku jakichkolwiek problemów napisz do nas.