Strona Internetowa

Zamów własną stronę internetową i reklamuj swoje produkty i usługi w sieci. Elegancka  i funkcjonalna strona internetowa przyciągnie do Twojej firmy nowych klientów, a także przedstawi najważniejsze usługi produkty w atrakcyjny wizualnie sposób

 

Zamów 1000 zł

Bez tytułumf

Najnowocześniejsze standardy

Każda nasza strona posiada najważniejsze standardy panujące na rynku. Dzięki temu jest atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna dla użytkowników.

Domena i Hosting
za darmo

Do każdej strony internetowej dostajecie domenę z końcówką .pl oraz miejsce na profesjonalnym hostingu. Dzięki temu strona internetowa będzie działała szybko i sprawnie.

Optymalizacja SEO

Nasze strony projektujemy trzymając się żelaznych zasad SEO, aby twoja strona zajmowała jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu  strona będzie spełniała twoje oczekiwania.

System CMS

Tworzymy strony oparte o moduł Wordpress, dzięki temu można w łatwy sposób zarządzać treścią na stronie. Jest to szczególnie przydatne dla osób które niewiele miały wspólnego z zarządzaniem stroną WWW.

Integracja z Facebookiem

Integrujemy stronę www ze stroną firmy na facebooku, dzięki temu użytkownicy będą przechodzić z facebooka na stronę firmową i odwrotnie. Możesz również podłączyć inne serwisy społecznościowe.

Wsparcie techniczne

Jeżeli masz problemy z obsługą swojej strony lub wystąpił na niej nieoczekiwany błąd, to możesz być pewny że w każdej chwili pomożemy Ci go naprawić. Gwarantujemy wsparcie techniczne dla klientów

Wideo Poradnik

Chcesz mieć pełną kontrole na stroną internetową? Przygotowaliśmy filmy instruktażowe,które w szybki sposób nauczą Ciebie obsługi twojej strony internetowej. W każdej chwili będziesz mógł zmienić treść na stronie.

Responsywność

Wszystkie nasze strony są responsywne oznacza to że są automatycznie optymalizowane do wyświetlaczy na telefonach i tabletach. W rezultacie każda strona WWW wygląda idealnie na urządzeniach mobilnych.

Darmowe zdjęcia

Nie masz własnych zdjęć? Nic nie szkodzi, posiadamy bazę kilkunasty tysięcy profesjonalnych zdjęć o różnej tematyce. Dzięki temu wybierzemy najlepszą szatę graficzną i dostosujemy ja do branży w jakiej działa twoja firma.

Dodatki do wyboru

Sama strona internetowa to za mało dla Twojej firmy. Przygotowaliśmy szereg dodatków, które możesz za darmo wybrać do strony internetowej.
Dzięki temu zyskasz dodatkowe korzyści w postaci wsparcia marketingowego.

96
98

PORTFOLIO

Zobacz przykładowe wzory stron internetowych, które mogą przypaść Ci do gustu. Pamiętaj że nasze strony są w pełni indywidualne, dlatego każdy wzór możemy przerobić pod twoje preferencje.

99
97

Wybierz dodatek do twojej strony internetowej

Od nas w cenie strony www dostaniecie jeden z kilku dostępnych dodatków, które pomogą wam wypromować firmę w sieci. Nie możesz zdecydować się na konkretny dodatek? Zadzwoń i zapytaj, chętnie doradzimy Ci najlepszą opcje dla twojego biznesu. Jeżeli zdecydowałeś się zamówić konkretną stronę. Napisz do nas na podany email, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Za stronę zapłacisz dopiero po ukończeniu projektu. Dlatego każde zlecenie jest w 100% bezpieczne.

Indywidualna strona internetowa

Logomakr_9LJo9Y
Wizytówka Google

Wizytówka Google

Jedna z najlepszych form promocji twojej firmy na lokalnym rynku. Twoja firma oraz jej usługi pojawią się na mapie Google oraz w wynikach wyszukiwania.

Moduł sprzedaży

Moduł sprzedaży

Moduł sprzedaży jest dodatkiem do Twojej strony internetowej, dzięki niemu w łatwy sposób możesz sprzedawać swoje produkty wprost ze strony www.

Mailing

Do strony internetowej otrzymasz konto do marketingu mailowego oraz gotową bazę maili, dzięki którym rozpoczniesz swoją kampanie mailingową.

Strona Facebook

Strona Facebook

Firmowa strona na Facebooku ma za zadanie ułatwić komunikacje klientów z firmą, budować wizerunek marki oraz jest doskonałym kanałem promocji. 

Zdecydowałeś się na naszą ofertę?

Zdecydowałeś się na naszą ofertę? Jeżeli zdołaliśmy Ciebie przekonać do naszej strony internetowej to zapraszamy do kontaktu z nami. Przed zamówieniem strony zapraszamy do kontaktu z nami, dzięki temu udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.