Stwórz profesjonalną stronę internetową za 400 zł

Proste rozwiązanie dla firm, aby zyskać dodatkowych klientów i reklamę w internecie. Do wyboru jest 69 szablonów i 23 widgety z którymi zbudujesz unikalną stronę www.

Strona internetowa w dobrej cenie

Profesjonalna strona internetowa

Twoja strona internetowa będzie posiadać najwyższe standardy panujące na rynku.

Domena i Hosting
za darmo

Do każdej strony internetowej dostajecie domenę z końcówką .pl oraz miejsce na profesjonalnym hostingu. Dzięki temu strona internetowa będzie działała szybko i sprawnie.

23 unikatowe Widgety

Na każdej stronie możecie umieścić aż 23 unikatowe widgety, dzięki którym wasza strona będzie atrakcyjna wizualnie i wyróżniała się na tle konkurencji. Wystarczy wybrać widget i przenieść go w dowolne miejsce, aby znalazł się na stronie www.

System CMS

Tworzymy strony oparte o moduł Wordpress, dzięki temu można w łatwy sposób zarządzać treścią na stronie. Jest to szczególnie przydatne dla osób które niewiele miały wspólnego z zarządzaniem stroną WWW.

Integracja z Facebookiem

Integrujemy stronę www ze stroną firmy na facebooku, dzięki temu użytkownicy będą przechodzić z facebooka na stronę firmową i odwrotnie. Możesz również podłączyć inne serwisy społecznościowe.

Wsparcie techniczne

Jeżeli masz problemy z obsługą swojej strony lub wystąpił na niej nieoczekiwany błąd, to możesz być pewny że w każdej chwili pomożemy Ci go naprawić. Gwarantujemy wsparcie techniczne dla klientów

Wideo Poradnik

Chcesz mieć pełną kontrole na stroną internetową? Przygotowaliśmy filmy instruktażowe,które w szybki sposób nauczą Ciebie obsługi twojej strony internetowej. W każdej chwili będziesz mógł zmienić treść na stronie.

Responsywność

Wszystkie nasze strony są responsywne oznacza to że są automatycznie optymalizowane do wyświetlaczy na telefonach i tabletach. W rezultacie każda strona WWW wygląda idealnie na urządzeniach mobilnych.

Darmowe zdjęcia

Nie masz własnych zdjęć? Nic nie szkodzi, posiadamy bazę kilkunasty tysięcy profesjonalnych zdjęć o różnej tematyce. Dzięki temu wybierzemy najlepszą szatę graficzną i dostosujemy ja do branży w jakiej działa twoja firma.

69 szablonów do wyboru

Posiadamy 69 pięknych i funkcjonalnych szablonów, które odpowiadają większości branż. Jeżeli nie znajdziecie odpowiadającego wam szablonu, to w łatwy i szybki sposób możecie przerobić każdy inny szablon lub stworzyć nowy od podstaw.

Bez 123

Zobacz dostępne szablony

Sprawdź nasze szablony i wyobraź sobie jak mogła by wyglądać Twoja strona internetowa. Każdy szablon można dowolnie edytować i dostosować do swoich potrzeb. Niechciane elementy możesz z łatwością usunąć lub przydatne dodać. Masz duże pole możliwości, dlatego stworzone przez Ciebie strony WWW będą unikatowe.

Strona internetowa w dobrej cenie

Tysiące wtyczek

Do zainstalowania na stronie internetowej są dziesiątki tysięcy wtyczek stworzonych przez społeczność Wordpressa. Które dodadzą do twojej strony nowe funkcje i właściwości.

23 Elementy

Za jednym pociągnięciem myszki umieścisz na stronie: tekst, film, zdjęcie, galerie, mapy oraz wiele więcej elementów dzięki którym Twoja strona nabierze unikalnego wyglądu.

+ 1 000 000 zdjęć do wyboru

Gigantyczna baza zdjęć z których możesz korzystać do woli, dzięki darmowej licencji. W prosty sposób wyszukasz zdjęcia według branży w jakiej działa firma.

69 Szablonów do edycji

Do dyspozycji jest 69 szablonów o różnej tematyce i przeznaczeniu. Wybierając szablon możesz go dowolnie przerobić dodając lub usuwając elementy, dzięki stworzysz oryginalną stronę internetową.

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Jeżeli spotkasz jakieś problemy zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Przygotowaliśmy  wideo-poradniki które w 10 minut nauczą Ciebie podstaw zarządzania stroną internetową. Jeżeli one Ci nie wystarczają zawsze możesz zadzwonić lub wysłać maila z pytaniem lub prośbą o pomoc.

Przeciągnij i upuść

Tylko tyle wystarczy aby zamieścić potrzebne materiały na Twojej stronie internetowej. Prosta obsługa pozwoli szybko nauczyć się podstaw, aby zarządzać treścią na stronie.

Strona internetowa w dobrej cenie

Prosty sposób zamówienia strony www

Zobacz jak w kilku łatwych krokach zamówić stronę internetową.

Krok 1 – Napisz do nas

Cechują nas proste zasady współpracy, na początek wybierz najlepszy szablon. Potem napisz do nas, który szablon wybraliście oraz wyślijcie podstawowe dane o firmie, nazwę domeny i informacje przydatne przy konfiguracji strony. Następnie my na podstawie ustalonych szczegółów tworzymy stronę. Zaczynamy od konfiguracji serwerów, zamawiania domen oraz wgrywania wszystkich niezbędnych plików na serwer. Następnie optymalizujemy stronę pod wyszukiwarki, podłączamy ją pod Google oraz konfigurujemy stronę w Google Search Console, aby strona zajmowała wysokie wyniki w wynikach wyszukiwania.

Strona internetowa w dobrej cenie
Strona internetowa w dobrej cenie

Krok 2 – Uzupełnij treść

Gdy praca po naszej stronie zostanie zakończona, wyślemy wszystkie dane do logowania się na stronę www. Następnie według naszych krótkich poradników uzupełnić w łatwy sposób treść na stronie. W każdej chwili będzie można dostosować treść do aktualnej polityki firmy. W parę minut można dodać zdjęcia lub zmienić cennik. W przypadku problemów jesteśmy do dyspozycji od 8 do 20 godziny, postaramy się rozwiązać każdy problem.

Krok 3 – Zakończenie pracy

Po skończeniu pracy, gdy strona www jest w gotowa wystawiamy fakturę za nasze usługi. Strona internetowa będzie cały czas pod naszą opieką i w przypadku problemów będziemy w kontakcie, aby naprawić wszystkie usterki.

Strona internetowa w dobrej cenie